| dmrtr a întrebat:

am si eu o intrebare!
Vreau sa ma joc online pe ps3/playstationul meu si vreau sa imi raspundeti la cateva intrebari daca stiti si daca vreti desigur! tin sa mentionez ca NU am setat Romania ca tara tongue :
1) Cum imi gasesc prieteni sa ma joc online?
2) costa ceva daca imi fac cont si ma joc online?
3)daca downloadez demouri de jocuri costa ceva?
4) merge destul de bine onlinu-ul si psn?
5) cum pot b cu cei care ma joc?

Multumesc! si funda pentru raspunsul care ma ajutawinking!

1 răspuns:
| Mike292002 a răspuns:

Nu costa nimic sa iti faci cont, costa doar jocurile pe care le cumperi, demo-urile sunt gratis(cred ca toate) si merge bine cand te joci online(eu joc GTA Online si merge foarte bine), gasirea prietenilor difera de jocuri sau parca poti sa dai"Join game" pe profilul lor(daca ai jocul si nu mai stiu sigur asta, sorry) si ca sa vorbesti cu alti playeri difera de joc.
winking