| sonny254 a întrebat:

Salut am si eu o mare problema:am 2 adrese de e-mail si la una mi am uitat parola si la una stiu parola dar am uitat raspunul la blestemata aia nenorocita de intrebare. Am ales intrebarea unde mi am petrecut luna de miere sigur ca am uitat raspunsul. Offf ce pot sa fac eu acum le am trimis cretinilor de la yahoo si e mail si mesaj si contact si de toate si dobitocii imi dau raspuns tot pe e mail eu neavand cum sa intru pe e mail nu am cum sa citesc raspunsu le am spus ca nu pot decat pe mess sa vb cu ei k meesu merge mailu nu merge da nu cred ca am cu cine stiti si voi k astia bogati sunt imbecili.Mare rugaminte cine poate sa ma ajute gratis sau contra cost am mare mare nevoie de e mail ...sa ma p** si pe mailu lor si pe parolele lor...Multumesc anticipat

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mda, ei ti au raspuns la mail ul de pe care ai trimis, in mod sigur, deci ma indoiesc ca ce spui tu acolo e adevarat, tu pur si simplu crezi ca o sa te ajute cineva sa spargi o adresa de mail, ceea ce pe langa ca e ilegal nici nu prea se poate asa ca...

| sonny254 explică (pentru suntserios):

Ba se poate logic u nu esti ft destept ei mi au trimis e mail de pe e mail ul meu pentru ca sunt dobitoci eu le am explicat clar k nu am decat mess mail ul nu merge si sunt yahoo trebuie sa isi repare greselile cine dreaqu ii pune sa schimbe parolele de 100 de ori si cine ii pune sa puna intrebarile alea de securitate? ce naiba fii si u mai destept

| suntserios a răspuns (pentru sonny254):

Pff m ai omorat cu limba ta romana, abia am inteles ce ai scris acolo.

deci in momentul in care tu trimiti un mail cuiva, si respectivul iti raspunde e clar ca iti raspunde pe mail ul de pe care ai trimis tu. Chiar vrei sa zici ca tu ai trimis un mai la yahoo ca ti ai uitat parola si ei ti au trimis parola pe mail ul pe care nu il poti folosi? sa fim seriosi nu sunt chiar atat de dobitoci.

Ma rog trecand peste, tu fiind un babuin si uitandu ti parola dai vina pe ei ca au niste reguli stricite de securitate? E vina lor ca tu nu esti in stare sa tii minte un cuvant? Normal ca au intrebari de securitate si un sistem de siguranta.

| manuel72 a răspuns:

Astepti 2 saptamani, apoi vei putea intra.Mi s-a intamplat si mie, iar daca in timpul asta incerci sa intri, perioada se va prelungi cu alte 2 saptamani de la data ultimei tentative de acces.

| sonny254 explică (pentru manuel72):

U vb serios? trebuie sa stau 14 zile? frate ce dreaqu handicapatiii pai si 2 saptamani astept so apoi pot sa intru fara sa mi mai puna cretinii intrebarea aia de securitate?

| manuel72 a răspuns (pentru sonny254):

Da.Am patit si eu la fel, m-am logat pe mess in strainatate, cand am revenit in tara deja account-ul era blocat.Ca si tine nu-mi aduceam aminte raspunsul la intrebarea secreta (daca e secreta...), iar dupa 2 saptamani am putut intra. Evident mi-am facut alt id intre timp. Dupa ca ai sa ai iar acces la id-ul tau seteaza sa-ti trimita codul de deblocare pe numarul tau de telefon.

| sonny254 explică (pentru manuel72):

Merci

| sonny254 explică (pentru manuel72):

Am stat frate azi am intrat iar au trecut 2 saptamani si tot nu pot intra imi cer ratatii raspunsul la intrebarea de securitate am aproape 900 de mailuri ce naiba ma fac tampitii astia de la yahoo ma enerveaza rau..ma gandeam sa i sun pe telefon in dublin sau unde naiba au sediul sa vb cu ei in engleza parca sunt retardati ce sa fac?