| Geo_Cata_2000 a întrebat:

am si eu o mare problema la laptop...de ieri cand il aprind imi apare campul pentru parola...scriu parola...si apoi nu imi mai apare desktop-ul ci doar cursorul de la mouse...ce as putea face?

1 răspuns:
| Andreea555012 a răspuns:

Asta mi se intampla si mie. Dai restart sau opreste-l si aprinde-l din nou. Cand ti se aprinde iti va aparea o chestie cu modul in care vrei sa folosesti laptop-ul. Dai safe mode with nerworking. Cand ti se va aprinde pictogramele se vor vedea mai mari, dar nu e nicio problema. Opreste-l si aprinde-l din nou. Nu va mai fii pe modul safe with networking, va fi normal, tu nu mai trebuie sa ii faci nimic, apoi va merge. Mie asa imi merge, acum nu stiu daca merge si la tine, dar SUCCES!