| Puscasu_Mihaela_1967 a întrebat:

Am si eu o mica intrebare: Este compatibila placa video Sapphire Radeon R9 380 NITRO 2GB cu placa de baza Asus B85M-G?

Răspuns Câştigător
| rgx a răspuns:

Da!

| Puscasu_Mihaela_1967 explică (pentru rgx):

Si inca o mica intrebare. am o sursa de 600 w. daca pun placa asta video + placa de baza de mai sus + procesor:Intel i5 4430 ma va duce sursa la jocuri gen AC Syndicate la high?

| rgx a răspuns (pentru Puscasu_Mihaela_1967):

Cum se numeste sursa? in principiu 600 w sunt suficienti pentru configuratia dvs.

| Puscasu_Mihaela_1967 explică (pentru rgx):

Thermaltake

| Puscasu_Mihaela_1967 explică (pentru rgx):

Firma e thermaltake. nu pot sa spun mai multe pentru ca nu am posibilitatea sa ma uit in uitatea ca nu e langa mine tongue

| Puscasu_Mihaela_1967 explică (pentru rgx):

Firma e thermaltake, mai mult nu pot spune

| Puscasu_Mihaela_1967 explică (pentru rgx):

Thermaltake,nu pot spune mai mult

| rgx a răspuns (pentru Puscasu_Mihaela_1967):

Da, firma este ok! sunt suficienti acei 600 w pentru sistemul dvs!

| Puscasu_Mihaela_1967 explică (pentru rgx):

Mersi mult...you're the winner

9 răspunsuri:
| Puscasu_Mihaela_1967 explică:

Sursa e thermaltake, mai mult nu pot spune