| AndreiSerban1993 a întrebat:

Am si eu o mica problema cu Windows 8.1 Pro (luat prin metode neortodoxe). Am instalat versiunea in engleza, am facut mici update-uri, etc. Dar cand intru in informatiile despre PC imi arata ca am 16GB ram din care 1. 21GB utilizabili. Daca stie cineva un site, o rezolvare, ceva? Dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa instalezi windows 8.1 pe 64 de biti. daca ai bagat ppe 32 nu iti vede toti ramii.Deci descarci win 8.1 pe 64 de biti si reinstalezi.

| AndreiSerban1993 explică (pentru anonim_4396):

Am inteles. Multumesc pentru raspuns

1 răspuns: