| Jokers666 a întrebat:

Am si eu o mica problema legata de factura de la internet de ceva timp inca nu a ajuns, nu stiu ce sa fac, ma tem sa nu primesc penalitati sau mai rau sa mi-l deconecteze, apropo folosesc Vodafone.Cine ma ajuta va primi Funda!

Răspuns Câştigător
| JicaContra a răspuns:

Acum 2 ore | suntserios a răspuns:
Suntem in 2020 totusi. Chiar poti afla cat ai de plata online ce naiba.

mai rau, din cate am inteles e lege europeana ca TOATE firmele de comunicatii si alte servicii sa dea posibilitatea fiecarui client sa isi vada on-line cat a consumat si cat are de platit!

deci, dude, te sfatuiesc sa faci ce este absolut evident si la mintea cocosului:

sa le dai telefon

nu inteleg de ce nici tu nici ceilalti care au raspuns nu s-au gandit la asta!

12 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Iti faci un cont pe pagina lor si acolo primesti facturile in format electronic, iti poti vedea si gestiona toate elementele aferente contractului tau.

| darrio2007 a răspuns:

Sună la ei. Sau nu cunosti limba?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De obicei după data de 10 ale fiecarei luni primesti mesaj pe telefon sms sau email cu plata facturii si data scadenta, daca pîna pe 10 august nu primesti de la ei mesaj, poti merge sa i intrebi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Suntem in 2020 totusi. Chiar poti afla cat ai de plata online ce naiba.

| Catrice a răspuns:

Pai daca n-are rost atunci stai sa-ti inchida netu.
Vezi ca de asta au ei numerele la care sa suni.

| Jokers666 explică (pentru Catrice):

Ma frate eu sunt acum in Germania

| Catrice a răspuns (pentru Jokers666):

Ma omule vrei sa zici ca nemtii n-au Vodafone?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la sediul lor şi întreabă cât ai de plată. Eu aşa fac mereu, nu aştept să îmi vină factura acasă.

| Jokers666 explică (pentru anonim_4396):

Da dar sediul lor este la mare distanta fata de mine si nu prea are rost

Răspuns utilizator avertizat