| Emanuel_Emi_1993 a întrebat:

am si eu o mica problemuta! mi-am achizitionat de curand un notebook HP, la care dupa un timp a luat-o razna tastatura. de exemplu cand apas tasta zero,apare asa '0, sau cand apas patru apare asa g4! ce pot face pentru a remedia problema? ofer

1 răspuns:
| Elynad a răspuns:

Tu vorbesti serios? Face asta in toate aplicatiile? Ce-ai varsat pe el? Cred ca trebuie inlocuita tastatura. Inainte de asta verifica-l si in safe mode, in command sau editor text, sa vezi daca face la fel...