| Florinrine a întrebat:

Salut,am si eu o nelamurire, vreau sa imi iau o boxa amplificata de putere si nu prea stiu sa le aleg.ma uit de vreo 2 saptamani si sincer nu sunt hotarat eu as vrea sa aleg intre behringer b815neo si boxa active peavey impulse 12d dar nu stiu care ar fi mai buna din cele 2 modele va rog ajutati-ma cei care sunteti cunoscatori.stima

1 răspuns:
| Andreidasfsgds a răspuns:

Pai iata ce iti recomand eu, uitate pe poza ca este scris toate detalilile despre ea http://rufile.net/-al1b