| Geto201 a întrebat:

Am si eu o pagina de facebook si postez imagini zilnic. As dori sa stiu si eu cum sa fac sa strang like'uri si sa fie pagina vizitata. Multumesc.

2 răspunsuri:
| dcaaasss a răspuns:

Mai usor e sa profiti de sectiunea creeaza-ti o reclama pe facebook in dreapta cum vezi acolo alte reclame si o sa platesti daca dispui de niste banuti undeva la 10 euro pentru 31 de zile in care o sa faci destule likeuri.

| david30 a răspuns:

Pai trebuie sa ceri altor pagini cu like'uri mai multe sa-ti faca si tie publicitate! Sper ca te-am ajutat