| AndreiCiovica a întrebat:

Am si eu o pereche de căști pentru telefon AKG si de cand m-am așezat pe cablu casca dreapta se aude mai încet decât cea stânga, care ar fi problema si ce as putea face?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai rupt cablul si este greu de lipit, cumperi altele nu le poti schimba deoarece defectiunea tu ai produs o nu erau defecte cand le ai cumparat, si cei de la magazin nu o sa accepte sa ti le schimbe, cumperi altele si sa fi atent sunt lucruri deosebit de fragile se strică repede si nu se pot repara.

| BlueEdge a răspuns:

Cred că trebuie să le înlocuiești, și mie mi s-a întâmplat de mai multe ori. se strică eventual. este mai greu să le repari, din câte știu eu