| Fcsb_Fcsb_Marian_1997 a întrebat:

Salut am si eu o problema! am tableta e-boda essential a320 si in ultimele zile imi face figuri la incarcare adica trebuie sa o tin intr-o anumita pozitie sa se incare am si usb la el dar cand il conectez la pc nu se incarca! si cand pun la incarcat tableta. beculetu trebuie sa fie aprins cand se incarca dar se stange se aprinde pana cand gasesc un mod sa il tin sa se incarce complet! oare ce e de vina tableta sau incarcatoru?

Răspuns Câştigător
| matt123matt123 a răspuns:

Incracatorul si eu la teleffon am patit-o cumpara alt incarcator