| DeeaRaawr a întrebat:

Am si eu o problema...am un laptop de ceva vreme. si am facut ceva.nu stiu sigur ce. insa literele u, i, o, p, j, l, m daca apas pe ele scriu cifre.de ex daca vreau sa scriu salut.pe laptop scriu sa34t.ma puteti ajuta plss

Răspuns Câştigător
| rockelle75 a răspuns:

Aa oh go on am avut si eu laughing ai apasat fn+f1 [sau f2 sau f3...nu mai tin minte laughing]
sau e ceva gen Sticky Keys laughing
vezi tuwinking

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca ai schimbat limba, din engleza in alta. Va trebui sa schimbi limba in engleza si eu stiu 2 moduri. 1. Din taskbar(bara de jos), daca ai afisata prescurtarea limbii (RO pentru.romana, EN pentru. engleza, FR pentru.franceza etc) dai clic pe ea si trebuie sa-ti apara si EN si o bifezi pe aceasta. 2.Intri prin Start/Control Panel/Regional and Language Options/Advanced si de la Select a language. selectezi English(United States) si dai Apply si OK. Dupa schimbarea limbii in engleza cred ca o sa se rezolve problema. Succes si numai bine!

| DeeaRaawr explică:

Pai faza e ca de cand am s-a intamplat asta este un beculet aprins care pana acum nu era aprins si scrie deasupra lui altec lansing.