| Kosan_Saby_1992 a întrebat:

Am si eu o problema, am un laptop HP l-am inchis de cateva ori din buton, si acum cand vreau sa-l inchid normal din shut down cum ar fi trebuit imi apare o imagine albastra care scrie"a problem shut down"...si se restarteaza ce sa fac sa se inchida normal din shut down?

Răspuns Câştigător
| Seby90 a răspuns:

Inteleg ca fotografie.jpg au mai mult decat datele necesare pentru fotografie in container, ce dimensiune au? Si incearca sa le stergi. Totodata, du-te la procese si vezi daca e ceva suspect runing.

Ai o problema cu un virus. Succes.

9 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Zi mai exact eroarea. "A problem shut down" nici macar nu are sens.

| Kosan_Saby_1992 explică (pentru Seby90):

A problem shut down to prevent damage to your computer.
A process or thread crucial to system operation has unexpectedly exited. terminated

| WeAreSmart a răspuns:

1. fisiere corupte in Windows, fa un System Restore http://www.youtube.com/watch?v=pm-OTrwFDWA
2. reinstaleaza Windows daca nu a mers prima solutie

| dement0r a răspuns:

Seteaza-ti data sa fie exacta! Daca il inchizi de la buton se poate reseta data si Biosul nu iti mai recunoaste PC-ul!

| Danieldanyy1234 a răspuns:

Chiar nu stiu laughing)

| Sirbu_Mario_1995 a răspuns:

Iat alt laptop

| RRequalizeDR a răspuns:

Este o problema la Windows, poate ai sters ceva fisiere din "Windows", se poate rezolva prin reinstalarea Windows-ului.

| Kosan_Saby_1992 explică:

Cand vreau sa-l inchid imi apara asta file://localhost/C:/Users/plex/Desktop/Fotografie0727.jpg. cand il aprind sa umblu pe el se deschide normal windows-ul si imi apare asta file://localhost/C:/Users/plex/Desktop/Fotografie0725.jpg

| Kosan_Saby_1992 explică (pentru Seby90):

Pana la urma am rezolvat, mi-am pus antivirus, aveam 2 virusi i-am sters iar acum merge k inainte mersi,

| Seby90 a răspuns (pentru Kosan_Saby_1992):

Inteleg ca fotografie.jpg au mai mult decat datele necesare pentru fotografie in container, ce dimensiune au? Si incearca sa le stergi. Totodata, du-te la procese si vezi daca e ceva suspect runing.

Ai o problema cu un virus. Succes.