| sincron123 a întrebat:

Salut am si eu o problema.
Am un laptop si nu imi mai apare iconita de la semnalul wifi, imi apare doar un calculator si un x, dar merge wifi-ul si pot sa'mi aleg pe ce wifi sa ma conectez. Doar iconita de semnal nu-mi apare. Am incercat sa caut iconita in Notification Area Icons si nu e acolo. Stie cineva ce sa fac?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Reinstaleaza driverul, sigur e de la asta.

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Trebuie sa schimbi configuratia adaptadorului inalambric

| SasNetRomania a răspuns:

Nu ai driverul de wi fi.
scrii pe google modelul laptopului tau urmat de cuvantul Drivers, si descarci driverele de internet
lan WAN etc

| sincron123 explică (pentru SasNetRomania):

Daca nu am driverul de wifi cum de imi gaseste wifi-ul meu si al altor persoane? Te rog, lumineaza-ma

| SasNetRomania a răspuns (pentru sincron123):

Pai ai zis ca e x. daca e x nu are cum sa gaseasca happy
posibil sa ai driverele dar sa ai butonul de pe laptop de wi fi on/off inchis

| Dyanna13 a răspuns:

Du-te la control panel / Network and internet / Network and sharing Center... daca nu apare..nu stiu... thinking