| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am si eu o problema, am un router wireless TP LINK 740N, si stau conectat cu 2 telefoane si un Playstation 3, de curand mi-am luat si un al treilea telefon si anume un Blackberry, si cand intru pe youtube cu bb-ul se deconecteaza router-ul, trebuie sa-i dau restart sa-si revina. Imi spune si mie daca este vreo rezolvare la aceasta problema? Dau funda! Multumesc!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cat crezi ca poate suporta acel router? Nu mai sta cu toate odata.Intra si tu pe rand.Ai si semnalul slab cand stai cu atatea dispozitive.

| bitsu01 a răspuns (pentru darrio2007):

Nu este vorba de asta, pot fi conectat doar cu PS-ul si Bb-ul, daca intru pe Youtube cu bb-ul se deconecteaza...

| white02 a răspuns (pentru bitsu01):

Schimba routerul... asta e prea slab si nu ai ce ii face