| Costin_Frangulea_1990 a întrebat:

Am si eu o problema. Am un Samsung Galaxy S7 Edge, pe care am Android 7.0. Azi am vazut ca sora mea care are Samsung Galaxy J5 2016 a primit update la Android 7.1.1. Daca eu intru la Actualizare software, imi zice ca e ultima versiune.
Ce pot face sa primesc update la Android 7.1.1 (nu vreau sa instalez ceva, ci sa primesc de la telefon).

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Sa astepti, o sa apara aproape sigur si la tine in cateva zile.
Nu toate telefoanele primesc in aceeasi secunda update-ul.