| Spike189 a întrebat:

Salut, am si eu o problema. Am un sistem Genius 5.1, conectat la un laptop Toshiba printr/o placa audio externa. La un moment dat am reusit sa o reglez, adica mergea tot, Subwooferu isi facea trebuie foarte bine si toate boxele mergeau bine. Acuma mi/am reinstalat Windows-ul si numai merge subwooferul, si nu stiu ce sa fac... ceva sfaturi? App, daca ii fac test subwooferului in programu lui merge, doar ca daca asc muzica nu se mai aude. FUNDA!

1 răspuns:
| Micutu23 a răspuns:

Cauta in setarile de placa de sunet. Sa nu fie setata pe 2.1 si nu pe 5.1,