| Anton_Mihaita_1997 a întrebat:

Salut, am si eu o problema. Am un videoclip in FullHD (1080p) care vreau sa il pun pe youtube, iar cand il incarcc in youtube imi arata maxim 360p. Care-i problema ca de la videoclip mai mult de 360p nu am cum sa setez.

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Pentru ca nu a apucat sa se proceseze video-ul, imediat dupa ce l-ai urcat, lasa-l un timp, 5-10-15 min dupa ce l-ai incarcat pe youtube, iar apoi ai sa vezi ca-l poti vizualiza si in fullHD.Succes!

1 răspuns: