| bogdan32 a întrebat:

Salut, am si eu o problema.
am un webcam Genius Slim 321C, si windows 7, pe wind. Xp mi-a functionat perfect... dar pe windows 7 nu gasesc driver pentru el, doar pentru windows vista parca.
se poate sa fac driver-ul de xp ( original ) sa ruleze si pe windows 7 si sa imi recunoasca camera?
mersi happy

3 răspunsuri:
| bogdan32 explică (pentru Dubaster):

Astea le-am gasit si eu, dar pe windows XP cand bagam usb-ul in port. mi se aprindea beculetul rosu ( de pe webcam ), pe w7 cand l-am bagat in port nu s-a aprins nimic. zicea doar ca a gasit un un dispozitiv nou si atat, fara driver instalat, cu toate ca le aveam pe alea de mai sus + ala de xp bagat. sa ruleze pe sp2, si nimic thinking

| Dubaster a răspuns (pentru bogdan32):

Da-mi add ( djdubaster ), trebuie sa existe o solutie!