| InGeRaS_7597 a întrebat:

SaluT! Am si eu o problema! Atunci cand vreau sa fac unele updateuri ale PC-ului imi deschide Command Prompt! In acea casuta scrie :"The command prompt has been disabled by your administrator.Press any key to continue..."si atunci cand apas o tasta dispare si totul revine la normal.
Va rog mult sa ma ajutati... FunditA!

2 răspunsuri:
| ov1d1u a răspuns:

Dacă tu eşti administratorul, atunci probabil calculatorul tău suferă de o infecţie cu viruşi. Dacă nu eşti tu administratorul, acest lucru se întâmplă cel mai probabil datorită restricţiilor impuse utilizatorilor obişnuiţi.

| InGeRaS_7597 explică:

Si cum pot sa dezactivez aceste restricti?