| Ilie_Asmin_1985 a întrebat:

Am si eu o problema...boxa din stanga nu se aude dar cea din dreapta la fel cand bag castile tot asa cea din dreapta merge iar dea din stanga nu merge.Am incercat castile pe laptop si castile merg normal ce as putea sa fac?

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Am si eu o problema...boxa din stanga nu se aude dar cea din dreapta la fel cand bag castile tot asa cea din dreapta merge iar dea din stanga nu merge.

Asta ai scris-o cand erai baut? Vezi ca limba romana are si semne de punctuatie, subiect si predicat...foloseste-le!