| Negrei_Cornel_1995 a întrebat:

Am si eu o problema ...Cand aprind calculatorul imi apar niste linii albe, verzi, rosi etc... si dupa ce se incarca windowsul monitorul ramane stins. Cine ma poate ajuta?

2 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Curata cooler-ul de pe placa video si nu numai.(procesor/sursa)
Apoi vezi daca nu ai condensatori "umflati" pe placa de baza/video

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la un informatician priceput sau reinstaleaza-ti Windows-ul. Uite codul (PRODUCT KEY) de la Windows 7:
H3RPF-C2WM4-HPPY-7W2CP-4J38B