| stelistu96 a întrebat:

Am si eu o problema, cand deschid laptop-ul ma baga direct in meniul boot, fara sa apas pe nimoc si dupa, pot apasa eu pe orice buton, tot la meniul boot ma da, ma puteti ajuta si pe mine va rog?

4 răspunsuri:
| darkhell217 a răspuns:

Cred ca ti s-a dus windows-ul, incearca sa setezi daca nu din bios sa fie primul boot hard-ul si vezi daca merge

| stelistu96 explică (pentru darkhell217):

Nu pot intra nici in bios, imi cere o parola si am incercat sa resetez bios-ul si tot degeaba

| darkhell217 a răspuns (pentru stelistu96):

Ai scos bateria la bios?

| FordMustang a răspuns:

Din bios seteaza la nr 1 pentru boot sa fie hardisk-ul daca nu merge este dus windowsul sau chiar hard-ul