| Popovici_Robert_1998 a întrebat:

Salut am si eu o problemă când deschid pc.ul se deschide dar pe monitor nu apare nimic, alte ori când se deschide se blochează pe starting windows iar dupa 5-6 restarturi se deschide si se blochează de tot. De la ce ar putea fi?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

De la multe...sursa, hdd, memorii, drivere, windows...alege-ti!

| Popovici_Robert_1998 explică (pentru K0sti):

Acum nu se mai deschide deloc, pe monitor nu imi apare nimic iar cand deschid unitatea nu se mai aude sunetul acela, care se aude cand se deschide windows-ul am verificat cabluri pe alt pc si merg deci nu cred ca poate fi de la drivere sau de la memorii nu?

| K0sti a răspuns (pentru Popovici_Robert_1998):

De la memorii da! Ce treaba ai cu cablurile? Ti-am spus mai sus care sunt optiunile!

| itwentbad a răspuns:

Dai un reset la bios.