| pulx a întrebat:

Am si eu o problema. Cand imi conectez laptop ul la wi-fi din camera, imi merge putin iar apoi se deconecteaza. Daca conectez telefonul la wi fi imi merge. Iar daca conectez laptop-ul la alta conexiune wi fi imi merge. Problema este ca nu vrea sa mi se conecteze pe wi-fi pe care il doresc. Mi-a mers inainte pe aceasta conexiune dar acum nu stiu de ce nu imi mai merge... Daca ati putea sa ma ajutati va rog!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai rooter cu wi-fi? Daca da, reseteaza-l de la butonul de pornire-oprire din spatele dispozitivului.Eu asa am aplicat candva si a mers.Mai trebuie dat un refresh la wi-fi din cand in cand.

3 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Control panel internet netork fix the problem

| pulx explică:

Nu merge...

| anonim_4396 a răspuns (pentru pulx):

Regret.Nu cunosc alta metoda.