| alexTPU a întrebat:

Salut am si eu o problema cand incerc sa deschid un program imi apare o fereastra neagra si scrie sus C:\WINDOWS\svchost.com apoi mi se inchide fereastra iar programul nu porneste.ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| bitihacy a răspuns:

Incearca sa faci ce ti se spune aici http://www.troublefixers.com/windows-cannot-find-cwindowssvchostexe/

iar daca nu reusesti, fa un restore de sistem.

7 răspunsuri:
| alexTPU explică (pentru odo89):

Nu pot sa instalez nimic

| odo89 a răspuns (pentru alexTPU):

Incearca sa instalezi din safe mode. Dai restart si apasa F8

| alexTPU explică:

Imi e greu sa dau funda toti mi-at spus cam acelasi lucru

Incearca sa reinstalezi windowsul cu un CD de instalare si un product key(product key inseamna un cod care il introduci dupa ce instalarea windowsului este aproape gata) ca sa repari eroarea.Bafta.Aproape sunt un AS la informatica.

| XxStefanIulianxX a răspuns:

Salut.Am avut si eu aceasta problema dar mi-amm facut backup si mi-am reinstalat windowsul.Cea mai simpla metoda.

| CodeShout a răspuns:

Reinstaleaza windowsu