| juninho95 a întrebat:

Am si eu o problema cu calculatorul. De la un timp m-i se tot restarteaza cand l aprind. Se intampla asta de cateva ori si apoi nu mai am probleme. Poate sa fie de la windows sau din calculator. Va rog sa-mi raspundeti si mie la intrebare. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| hamsterx a răspuns:

Salut este de la windows happy mai exact de la registry incearca sa folosesti un registry repair sau sa instalezi un windows nou recomand windows 7 happy. sper ca te-am ajutat

4 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Incearca sa faci asa: da click dreapta pe My Computer -> Properties -> Advanced, la sectiunea "Startup and recovery" dai click pe "Settings", iar la sectiunea System failure debifezi "Automatically restart". Clik OK. Am patit-o si eu iar la mine a tinut figura asta. Sper sa tina si la tine. happy Bafta!winking

| Dominicc a răspuns:

Posibil de la sursa... aia de imparte curentu pe placa de baza... DWD-rw si tot asa. posibil sa aiba vreun scurt. sau posibil de la Virusi. incearca sa; l reformatezi si daca face tot la fel e de la sursa. bafta

| Gipsy a răspuns:

Ti-ai pus cumva, de curand o parola?
Si mie mi se intampla la fel.Si nu stiam din ce cauaza. Dar am chemat pe cineva si mi l-a facut, a mai zis ca din caua ca mi-am pus parola. Daca nu e din cauza parolei si e altceva...atunci nu stiubig grinbig grin
P.S.Incearca sa il reformatezi, mai bine

| nimenialtu_4198 a răspuns:

Juninho95, avortatule! te invit sa-ti bagi pla`n mata, n`o sa te opreasca nimeni laughing