| Georgian_Andrei_1998 a întrebat:

Am şi eu o problemă cu drive-ul de la placa video. Nu mai am CD-ul plăcii. Vreau să ştiu cum îmi găsesc un AMD Catalyst Center bun pentru Windows 8.1 Pro. Am mai găsit o dată drive-ul bun şi am reinstalat win şi nu-l mai am. Cine poate să-mi explice cum trebuie? Vă rog.

Răspuns Câştigător
| Helper69 a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa cauti pe net numele de la placa video si sa descarci driverul. Sau numele la placa video + catalyst center. Ar trebui sa gasesti ceva bun.

O zi buna,
-Helper69.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Driverul il gasesti la producator! Asa ca nu stiu ce ar fi de explicat...

| wenom18 a răspuns:

Descarca andvanced system care are toate optiunile care ai nevoie, e free si in plus are si alte optiuni care te pot ajuta

| Vladzzz1200 a răspuns:

Incearca cu Driver Easy.

Link: https://www.drivereasy.com

Ai mai multe drivere de care iti trebuie.