| Titiriga_Bogdan_1990 a întrebat:

Am si eu o problema cu driver-ul de sunet. E instalat, dar nu se aude mereu. Mentionez ca am verificat daca am bagat bine cablurile. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Hatze9000 a răspuns:

Poate sa aiba ceva si boxele, daca nu instalezi sau faci update la driverul de la placa de sunet, sau poti pune alte boxe sa vezi daca face la fel.

| aLeXXuL a răspuns:

Salut,1.Poti incerca sa il instalezi din nou sau sai dai un update, 2.Scoate cablurile de la boxele tale si apoi conecteazale din nou si nu uita sa dai un restart la PC