| popadrian96 a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu Facebook, nu am mai intrat de 2 zile si am incercat azi, dupa ce scriu numele si parola apas conecteaza-te, imi zice in felul urmator :,,Te rugăm să efectuezi verificarea identităţii,,, dau,, cotinua,,, imi zice sa scriu un cod (scriu codu),,, continua,,, si imi zice,, Te rugăm să alegi una dintre următoarele metode pentru a-ţi confirma identitatea:,, da nu merge mai departe, trebuie sa dau,, Am probleme cu acest pas,, si imi arata Confirma-ti identitatea si in partea stanga mai multe categoriii,, ce trebuie sa fac sa-mi recuperez contul, sper ca ati inteles ce am vrut sa zic9scuzati categoria), astept un raspun cat mai repede dau FUNDA

Răspuns Câştigător
| vlad55555 a răspuns:

Incearca sa apesi pe butonul "Am uitat parola" iti vei pune adresa ta de email, gmail sau yahoo cu care ti-ai facut contul si o sa primesti un mesaj pe posta electronica cu un link, vei apasa pe acel link si te va duce chiar la tine pe profil in setarile contului unde vei schimba parola (daca ai nevoie). Sper ca te-am ajutat, BAFTA.

4 răspunsuri:
| Otto2014 a răspuns:

Apasa pe am uitat parola.

| popadrian96 explică:

Nu merge, am schimbat de 3 ori si tot asa, me conectez da imi zice sa recunosc cateva persoane din 3 si dupa nu mai merge, din cate am gast pe interne e ceva la 24 de ore si isi revine si pot iar sa aleg, faza e ca trebuie sa ma incadrez si intr-un timp limita

| popadrian96 explică:

Am rezolvat, mersi de raspuns

| CezaraElenaMitrea8593 a răspuns (pentru popadrian96):

Buna cum ai rezolvat? caut si eu solutii ca sunt in aceeasi situatie! Te rog