| user2102 a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu instagramul, se pare ca am atins numarul de 7500 de persoane pe care le pot urmari. Am sters de la urmariri vreo 200-300 de conturi, au disparut de acolo, dar numarul nu a scazut si nu mai pot da urmarire nimanui. Aveti idee ce e de facut?

1 răspuns:
| ZaidaA7x a răspuns:

Pe Instagram exista o limita : nu poti da unfollow la mai mult de 200 de oameni intr-o zi daca ai cont vechi sau 100 daca ai cont nou. Asadar, ca sa scoti toti oamenii de la urmarire va fi un proces care va dura mai multe zile.