| Alexandru_Alin_1994 a întrebat:

Am si eu o problema cu internetul, cand incerc sa introduc firul de la internet in laptop imi apare ca si cand e conectat dar de fapt nu e, inainte imi aparea semnul exclamarii galben si trebuia sa dau conect si mergea. Ciudat e ca daca dau sa intru pe wi fi lu vecinu merge doar daca scot firul daca il introduc in laptop numai merge nici wi fi.( Eu nu am wireless nu prea stau pe acasa si de aceea folosesc firul ). Astept opinii!

5 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Mergi in setari la retea si activezi Ethernet

| Alexandru_Alin_1994 explică (pentru BostanDaniel1974):

Este activat, dar eu am Rds si am setarea cu ip etc si trebuie sa dau pe rds sa l activez