| Black13LoL a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu internetul de la UPC. De duminica trecuta tot face fite adica cade dintr-o data si dupa 1-2 minute isi revine. Cel mai enervant lucru este acel moment cand ma joc si face asa... in fine as vrea sa stiu ce as putea face? (inca ceva cateodata cand cade pe telefon si tableta merge internetul dar pe alte dispozitive nu.) Eu am reinstalat windows, am bagat antivirus cu liceenta am facut update la drivere...

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Banuiesc ca ai router wifi, verifica sa fie mufele conectate bine, eventual incearca un reset la router.

1 răspuns:
| Rebecca123 a răspuns:

Asa mi se mai intampla si mie.Si eu sunt tot la UPC.Eu am wi-fi si cade cam des de la o vreme asa ca ma voi muta la RDS ca nu mai suport aici.