| vlad012 a întrebat:

Salut am si eu o problema cu itunes cand vreau sa il instalez imi apare "another installation is in progress" va rog un raspuns in cel mai scurt timp big grin

3 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

O alta instalare este in progres.Probabil ca tu mai instalezi ceva in acelasi timp, iar programul nu permite asta.Da-i un restart la pc si asta va rezolva tot.
Sper ca am putut sa te ajut.

| vlad012 explică (pentru eXtreme21):

Multumesc.dar nu ajuta cu un restart este o problema din windows cred si nu mai sunt alte programe care se instaleaza nici macar in task manager nu vad nimic dubios.

| rafyraffaello a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu si nu gasesc rezolvarea