| Bit74 a întrebat:

Salut am si eu o problema cu laptop-ul am instalat windows vista pe el ca windows 7 mergea foarte greu si acu nu pot deschide niciun program am luat dupa net driver booster si adobeflash sa le instalez dar cand dau dublu clik pe ele nu se intampla nimic... Ps:Am incercat si cu Run as Administrator dar tot nimic Ceva sfaturi?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte proasta alegere Windows Vista nu a fost un sistem de operare foarte reusit si nu mai primeste update-uri adica este foarte vulnerabil la virusi iti recomand sa iti instalezi din nou Windows 7 sau Windows 10

| Bit74 explică (pentru anonim_4396):

Mersi dar nu am intrebat ce windows e mai bun plus ca laptopul e slab windows vista merge mult mai bine pe net... la windows 7 stau 3 minute sa intru in chrome si pe Facebook sa ma conectez inca 10 deci nu are rost sa stau 15min sa vad o poza pe Facebook...

Răspuns utilizator avertizat
| Bandit288 a răspuns:

Cheama pe cineva sa-ti instaleze Windows XP.

| AlexNameRandomBIPPP a răspuns:

Daca nu poti deschide nici-un program cum ai luat net driver booster si adobeflash? laughing

| DobreALEXX a răspuns:

Iti recomand sa schimbi din nou windows-ul cu Windows XP, daca ai o configuratie slaba.