| Jonister a întrebat:

Am și eu o problemă cu laptop-ul meu. Acum o lună mi-am cumpărat un lenova idepad 100 și nu mai îmi deschide nici o aplicație, nu pot deschide nici măcar o poză, primesc eroare "server execution failed", nu-l pot nici închide cu shut down. De menționat că am Windows 10 pe el. Ce pot face? Mulțumesc anticipat

3 răspunsuri:
| CodreanuC a răspuns:

Sa ti apasat pe butonul de inchidere pana se inchide si vezi dupa daca pateti la fel, atunci trebuie sa iti reinstalezi/resetezi windows-ul

| Ioana6905 a răspuns:

Poate e vorba de un virus. Nu stiu, poate ar trebui sa reinstalezi windows-ul.

| gelu1970 a răspuns:

Recovery