| anonim_4396 a întrebat:

Salut am si eu o problema cu metin2 BM mi-am facut un caracter l-am crescut si azi cand am dat la el mi-a iesit din joc a intrat acolo unde se incarca bara lunga sa incarcat din prima casuta jumate si apoi mi-a iesit din joc dar pe celelalte caractere pot sa intru ce sa fac plsssssss spuneti-mi

5 răspunsuri:
| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Rezinstaleazal din nou

| pisicutza197 a răspuns:

Cred ca e din cauza ca e blocat caracterul, e un fel de bug, ar trebui sa fie pe site cand te loghezi un loc,, deblocheaza caracterul,, daca nu e nu mai merge caracterul sau uneori bugul tine 1 ori 2 zile sau chiar mai mult. Funda?

| xXRyuXx a răspuns:

Nu merge ca am dat odata deblocare si tot nu mi la deschis doar un caracter nu merge din toate ca am 4

| xXRyuXx a răspuns:

Cine mai da raspunsuri DAU fundita

| R3laxDon a răspuns:

Sau mai bine intra pe blacksura.mtn2.ro
e un server nou e super tare se creste usor GM de treaba ti-l recomand