| YoMsG a întrebat:

Salut,am si eu o problema cu microfonu atunci cand filmez pe fundal se auze un bazait, microfonu se aude bine nu se aude gajait sau altfel dar bazaitul acela pe fundal cum sa scap de el.Am cautat si pe youtube si am gasit ca trebuie sa dau la 0 microfon boost dar mie nu-mi apare ala decat levelul lui. Multumesc anticipat, si funda celui care ma poate ajuta.

1 răspuns:
| LeMike a răspuns:

Bazaitul ala se aude din cauza interferentelor placii audio.Cumparati o placa audio mai buna si o sa scapi de bazait.