| eumic a întrebat:

Am si eu o problema cu netul wireless. Pana acum nu mi-a facut probleme. Aseara am stat pe laptop pana seara tarziu iar dimineata cand am deschis laptopul nu a mai vrut sa mearga. Mess-ul nu merge, paginile web nu se incarca desi semnalul de net e maxim. Precizez ca am un router Canyon. Am verificat tot, am dat restart routerului dar degeaba. Ce pot face?

4 răspunsuri:
| cavalerul11 a răspuns:

Poate ai uitata sa platesti netul si ti la oprit ma rog suna la ia sai intrebi dc nu merge netul si iei o sa-ti raspunda pas cu pas de ce nu merge

| cavalerul11 a răspuns:

Poate e o defectiune la net oricum dezinstaleazal si instaleazal iar poate asa merge

| stefancelmare7 a răspuns:

Intreaba un specialist sau pe cineva ce se pricepe bine la computere

| eumic explică:

*George : Am si comp si acolo imi merge netu perfect.