| Dany127 a întrebat:

Salut! Am si eu o problema cu Nokia c5-00 5mp.Imi apare mesajul,,scoateti cartela de memorie".Am scos cartela de memorie,toate bune si frumoase, apoi a 2 zi la fel, si tot asa imi apare in fiecare zi de aproape 2 saptamani.Am incercat sa formatez cartela dar tot la fel imi apare.Va rog frumos, daca puteti, sa ma ajutati.

Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| angelicsin a răspuns:

1. incearca sa ii faci un software update cu ovi suite poti descarca programul de pe situl Nokia e posibil sa fie doar un bug

2 incearca cardul 48 de ore in alt telefon

3 incearca 48 de ore alt card in telefonul tau

4 daca dupa toate astea e acelasi lucru mergi cu el la garantie sau la service