| VladutBosu a întrebat:

Salut am si eu o problema cu pc-ul, acu 2 zile am desfacut pc sa il curat de praf, am scos totu din el si am acos si placa de baza de pe el, prb s-a pus ca eu am uitat cum vin firele de la usb-urile din fata si de la butonul de pornire restart si firele alea ce mai erau pe acolo, am facut ce am facut prin nimereala am reusit sa bag firele sa mi se aprinda pc-ul, prb mea este cand bag un stick la usb-urile din spate mi se infierbanda rau sticku, cred ca am pus niste fire gresite, mentionez am placa de baza Asrock

4 răspunsuri:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Du-l la un service de asta si zile.da incearca sa pui sticku in fata nu spate

| TasteTheRainbow a răspuns:

Nu au cum sa fie gresite firele, daca sunt gresite pur si simplu nu funcitioneaza deloc.

| blenis a răspuns:

Nu cred ca este de la ceva, si eu am laptop si am usb cu internet si daca il tin cel putin 30 min incepe sa se incalzeasca

| VladutBosu explică:

Ba da am pus firele invers la usb-urile din fata si orice dispozitiv pus in usb-ul din spate ti-l va arde, acum le-am intors si totu e ok.