| Raul_8795 a întrebat:

Salut..am si eu o problema cu pc-ul si nu stiu cum sa o rezolvstraight face. Dupa ce pornesc calculatorul intru..nu dureaza foarte mult si mi se reseteaza..Inainte sa se reseteze imaginea vibreaza putin. Uneori pot sta si mai mult cu el aprins.straight face.nu inteleg cauza.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoate mufa de la hard disk si incearca din nou in mod normal ar trebui sa sa iti afiseze un mesaj cum ca nu a putut sa citeasca windowsul, lasa-l asa si vezi daca isi mai da restart daca nu isi da ori hardul e dus ori trebuie reinstalat windowsul.

| Raul_8795 explică (pentru anonim_4396):

Am reinstalat si windowsul..si face la fel...o sa incerc cu hdd-ul happy