| DeaGle a întrebat:

Salut am si eu o problema cu porturile usb de la un laptop cand ag un stick in el nu il citeste dar ledul la stick se aprinde...va rog spuneti-mi cum se rezolva... poate este un driver sau ceva?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cand bagi pentru prima data un stick USB in laptop se instaleaza singur driverul pentru el (se vede in systray) si apoi ca sa vezi stickul intra in my computer si sub partitii se afla si stickul tau sub forma unei partitii (poate sa aiba o litera sau denumirea firmei care a fabricat stickul).
Bafta!

1 răspuns:
| Gabriel892 a răspuns:

Te-ai gandit ca poate este stick-ul defect si laptop-ul nu are nici o legatura?