| sebilika a întrebat:

Salut,am si eu o problema cu procesoru. Am scanat pc cu antivirusu, am bagat si antimalware,
am luat si ccleaner am scos si ramii cum am mai vazut pe net si tot aceeasi problema
CPU la 100% fara sa fie deschis ceva

ram x3 bucati 1 de 2gb si 2 de 512
Procesoru : AMD Athlon (tm) 64 processor 3800+ 2, 4Ghz
la procese nu e nimic sa depaseasca 80 000... si sunt cateva care au in jur de 40 50-000

temperatura e undeva la 45-50 grade

... nu stiu ce sa ii mai fac

wind 7. (Scuzati categoria)

Răspuns Câştigător
| nikname a răspuns:

Reinstaleaza sistemul de operare!

| sebilika explică (pentru nikname):

Am facut asta si tot asa e

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cu ce antivirus ai scanat?

| sebilika explică:

Vreau o rezolvare fara sa schimb wind sau sa arunc pc-u daca se poate. happy

| sebilika explică:

Am scanat cu Avira, dar am reinstalat windowsu acuma si e tot aceeasi problema.