| CosminCConstantin a întrebat:

Salut am si eu o problema cu tableta Allview speedcity

cand o bag la incarcat nu incarca nu e vina incarcatorului ca incarcatorul incarca si tableta se aprinde de la ce e imi puteti zice va rog am luat-o de aproape o luna imi ziceti de ce face asa si ce pot face acum e la incarcat
E vina de la baterie sau ce spuneti-mi si cum scot capacul pentru a vedea bateria? funda is vot primul rsapuns bun

Răspuns Câştigător
| HappyOrange99 a răspuns:

Sigur e de vina mufa de la tableta in care bagi incarcatorul. Asa am patit si eu dar la alta tableta. M a costat vreo 100 de lei sa o repar

| CosminCConstantin explică (pentru HappyOrange99):

Aa e bine e inca in garantie

1 răspuns: