| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Am și eu o problema cu tastatura la pc, am umblat prin pc și am dezinstalat mai multe chestii, și după ce le-am dezinstalat, am observat ca nu mai merge tastatura (țin sa menționez ca nu am folosit deloc tastatura de când am început sa dezinstalez aplicații). Am întrat în device manager, nu am găsit nimic legat de tastatura sa dau update la drivere.
Am întrat în settings-devices și cand ma uit scrie la tastatură "setup blocked by group policy" am scos-o din pc și am pus-o la loc, nimic. Am dat restart la pc, nimic. Am dat căutare la update drivere de pe aplicația "driverhub", nicio actualizare, am întrat pe driver easy, nimic.
Știe cineva ce as putea sa ii fac?

Răspuns Câştigător
| lCupidon a răspuns:

NU! Dar nu cred ca ma intelegi... Fa asa: Intra in Control Panel, si dai clic pe: Sistem si Securitate,
-securitate si intretinere
-recuperare
-deschidere restaurare sistem
-dai urmatorul, alegi o data si gata!
Va dura ceva timp pana se va restaura dar mai mult ca sigur toate problemele tale se vor rezolva! Bafta!

7 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

In cazul asta restaurezi pc-ul la un moment anterior in care nu aveai probleme!

| lCupidon a răspuns (pentru lpavel):

Pai nu mai știu ce am dezinstalat, exista vreo aplicație sa îmi spună exact ce am dezinstalat?

| lCupidon a răspuns (pentru lCupidon):

O sa încerc mâine, dacă funcționează, o sa îți dau fundă, dacă nu, tot o sa iti daulaughing

| lpavel a răspuns (pentru lCupidon):

Sigur va functiona daca vei avea date de restaurare...

| lCupidon a răspuns (pentru lCupidon):

Mda, nu merge...
Am cautat o tastatura mai veche căreia nu ii mai merg unele butoane și aia funcționează... Nu știu ce naiba are

| lCupidon a răspuns (pentru lCupidon):

NU! Dar nu cred ca ma intelegi... Fa asa: Intra in Control Panel, si dai clic pe: Sistem si Securitate,
-securitate si intretinere
-recuperare
-deschidere restaurare sistem
-dai urmatorul, alegi o data si gata!
Va dura ceva timp pana se va restaura dar mai mult ca sigur toate problemele tale se vor rezolva! Bafta!

| lCupidon a răspuns:

Am rezolvat într-un final, a durat ceva timp, dar m-am descurcat, mulțumesc mult și tiehappy

| lpavel a răspuns (pentru lCupidon):

Mi-a facut placere!