| wwwxxxx a întrebat:

Salut am si eu o problema cu telefonul, am un Samsung galaxy gio si aveam un cod de deblocare a ecranului si acum am introdus de mai multe ori gresit codul acela si mi s-a blocat telefonul si imi zice sa ma conectez cu contul meu de google... am avut asa ceva dar nu tin minte parola. Daca si voua vi s-a intamplat si stiti despre ce e vorba va rog sa ma ajutati si pe mine.

Răspuns Câştigător
| DanyAlex a răspuns:

Incearca sa te conectezi in contul tau google de pe PC. daca nu merge, apasa pe ''am uitat parola'' sau cv de genul asta si reseteaza parola. asa o sa mearga sigur big grinbig grin