| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema cu un card microSD.Nu merge sa il formatez si cand am incercat cu comand prompt imi spune ca nu am destula memorie pe card.
Cardul este de 4 gb dar pe pc imi scrie ca are 30 kb si 0 free space.
Multumesc!
P.S.Am incercat cu toate programele si nu merge.

5 răspunsuri:
| Ax3LdeV a răspuns:

Mai e o optiune partitia ce format are? daca are raw te pot ajuta daca are altele nu prea sunt sanse

| StefanTalica a răspuns (pentru Ax3LdeV):

Salut! Imi poti spune te rog cum pot sa vad ce format are?
Multumesc!

| Ottakringer a răspuns:

De ce nu il formatezi direct din telefon?
Vezi daca functioneaza.

| StefanTalica a răspuns (pentru Ottakringer):

Pe telefon imi zice:"Nu se poate formata cardul de memorie.Contactati un centru de service."

| Ottakringer a răspuns (pentru StefanTalica):

Mai este o solutie. A murit cardul happy