| Verde_Alex_1995 a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu un iphone 3g 8GB. De o zi, dupa ce i s-a terminat bateria l-am bagat la incarcat, imi apare ca incarcatorul este conectat dar nu se incarca deloc, l-am tinut la incarcat 3-4 ore si nimic, doar imi apare bateria descarcata si incarcatorul conectat. Va rog sa-mi spuneti daca stiti care e problema, multumesc anticipat

1 răspuns:
| 1123456789 a răspuns:

Eu cred ca bateria este dusa. si ca trebuie sa o schimbi asta e parerea mea.