| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema cu Windows-ul 7. De curand imi incarca ceva RAM-ul pana la 98% (am 6 gb RAM). Am intrat in Task Manager sa vad ce imi ocupa atata RAM. Era o chestie numita dllhost.exe. Ce este? Am dat scanare cu antivirusul (Nod 32 Antivirus 7) si nu a gasit nimic. Daca ii dau End Process se redeschide din nou si imi incarca din nou RAM-ul. Din ce cauza ar putea fi? Cum rezolv problema? Windows-ul este bun, nu are probleme.

Rog seriozitate!

1 răspuns:
| MateiSebastian a răspuns:

E o problemă cu update-ul windows-ului, încearcă să dezinstalezi update-ul cel mai recent. Se pare că este o problema cu sistemul de thumbnail al windows-ului.